Strona główna
O regionie
O nas
News
Oferta
Nasz Team
Kontakt
Galeria
Księga Gości
Domek w Przełazach

Rodzinna atmosfera, aktywne dni i niezapomniane wieczory, spokój i atrakcje oraz miłe wspomnienia, to zabierają ze sobą goście i przyjaciele wyjeżdżający z Przełaz.  


Nocujemy w wygodnych i w pełni wyposażonych ośrodkowych przyczepach campingowych, lub przyjeżdżamy z własnym campingiem albo namiotem. Do dyspozycji mamy czyste i zadbane sanitariaty z ciepłą wodą przez całą dobę.


Przy samym ośrodku opalamy się na piaszczystej plaży i kąpiemy w jeziorze. Komu braknie sił aby wypłynąć wpław dalej, korzysta z naszej przystani wodnej dysponującej kajakami, rowerami wodnymi, canoe i deskami surfingowymi. Zapalonym wędkarzom proponujemy nowe łodzie wiosłowe a żeglarzom żaglówki. (wymagany patent)


Kogo złapie głód i pragnienie zapraszamy do grill-baru, w którym podajemy smaczne posiłki, lody i napoje. Naszą specjalnością w każdą sobotę jest świeży wędzony pstrąg. Lepiej zamówić go dzień wcześniej aby dla nikogo nie zabrakło.Jeżeli komuś będzie za dużo plaży i wody, może wypożyczyć rower i wybrać się na wycieczkę oznaczonym szlakiem wokół jeziora lub na piknik z najbliższymi do pobliskich lasów. Grać w tenisa stołowego lub pasjonować sie rywalizacją przy stole billardowym, piłkarzykach albo w dart.


Najlepiej jest zakończyć dzień wspólnym ogniskiem w miłej atmosferze, czekając na wschód słońca nad pięknym jeziorem Niesłysz.

Jeszcze nadal szukamy fajnej mapki aby nikt nie zabłądził. Narazie sprobujcie uzyc ponizszego linka aby nas odnalezc.

http://www.zumi.pl/namapie.html?qt=&loc=Prze%B3azy%2C+&Submit=Szukaj&cId=&sId=